7 "Б" сыныбындағы"Вирусқа қарсы қауіпсіздік" тақырыбына сабақ»

31.10.2020

Басында "Онлайн Мектеп" платформасының бейнеконференциясында сабаққа оң көзқарас қалыптастыру үшін оқушыларға "ақпаратты қорғау" және "компьютерді қорғау"деген екі ұғымды талқылау ұсынылды. Жаңа тақырыпты зерттемес бұрын "компьютерлік вирус дегеніміз не" (бұрын платформаға жүктелген) тақырыбында бейнеролик көрсетіліп, презентацияны жаңа материалды зерттеу үшін қолданды.

Барлық оқушылар белсенді қатысып, "Онлайн Мектеп"платформасында тапсырмаларды орындады. Өткен тақырыпты бекіту үшін оқушылар білім беру ресурсында тапсырмаларды орындады https://learningapps.org/display?v=pphancqm316.

Сабақ соңында ол шағын талқылау түрінде сабақ рефлексиясын өткізді, ол студенттерге тақырыптың ішкі және пәнаралық байланыстарына негізделген бірқатар жалпылама сұрақтарды ұсынды