«Елі сүйген Елбасы» атты сынып сағаты

30.11.2020

Тұңғыш Президент күніне орай, 5 "А" сыныппен «Елі сүйген Елбасы» атты сынып сағаты өтті. Сынып сағатының мақсаты: Елбасының өмір жолы, туып – өскен, оқып білім алған, қызмет еткен жерлері туралы қосымша мәлімет беру.  Елбасындай Отанын, халқын сүюге, нағыз азамат, шынайы патриот болуға тәрбиелеу; оқушылардың бойында Елбасына деген сүйіспеншілік, құрмет сезімін қалыптастыру. Тәрбие сағаты өте жақсы өтті оқушылармен қойған мақсатымызға толық жеттік. Сынып сағаты барысында оқушылар бір – біріне жақсы тілек айтып, Елбасының жақсы қасиеттерін саралады. Елбасына, Отанға арналған өлең шумақтарын айтты. Жалпы сынып сағаты жақсы өтті.

Ко Дню Первого Президента в 5 «А» классе прошел классный час «Елі сүйген Елбасы». Цель классного часа: дать допольнительную информацию о жизненной пути, о детстве, о сферах где работал Елбасы. Выделить главные человеческие качество Президента. Классный час прошел отлично. Дети узнали все больше о Елбасы, в конце классного часа рассказали стихотворение о Родине и о Елбасы.

Сынып жетекшісі: Мухамеджанова Г.Б.